.
پایگاه تخصصی IE – صنایع در ۳ بهمن ۱۳۹۸ به لطف خداوند متعال احداث  و به یاری او  در ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ با پشتیبانی علمی – آموزشی استاد ارجمند دانشگاه آزاد اسلامی کرج جناب آقای دکتر احمد حکیمی و همچنین باهمکاری دکتر مبینا کردفروشانی ، دپارتمان مهندسان صنایع ایران و  کالج صنایعشو در راستای افزایش سطح علم و دانش دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع افتتاح و به بهره برداری رسید . در ادامه در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۹ با برنامه نویسی گسترده و طراحی بی وقفه ، پایگاه با قالب و امکانات جدید رونمایی شد

 این عزیزان در پشت صحنه این وبسایت در تلاش در جهت تهیه  و گرداوری مطالب آموزشی و  موضوعات مختلف هستند که در نهایت توسط اینجانب ، محمد امین کردفروشانی ، سر دبیر آموزشی ، طراح و پشتیبان فنی پایگاه ، دستچین و طبقه بندی شده و برای شما مهندسان صنایع گرانقدر و سایر بازدید کننده گان محترم به نمایش گذاشته میشود .

رسالت اصلی پایگاه علمی – آموزشی ما ، ایجاد بستری مناسب برای ارتقای دانش مهندسان صنایع از دو منظر : درسی – تئوری و  عملی – نرم افزاری میباشد تا در کنار آموزش های تئوری ، مهندسان عزیز با نحوه استفاده از آنان در فضای واقعی صنعت که اغلب به صورت نرم افزار های معروف در این حوزه استفاده میشود ، آشنا شوند . در ادامه  در کنار این آموزش ها ،دانستنیها و مطالب آموزشی پر کاربرد در حوزه های مختلف صنعت را برای مشتاقان به کسب دانش های جدید به نمایش میگذاریم .

امیدواریم  مطالب و  آموزش های قرار گرفته در این پایگاه بتواند در  درجه  اول رضایت  خداوند یکتا  را بهمراه  داشته  باشد و در درجه بعدی توانسته باشیم خدمت و دانش مفیدی  به  شما  عزیزان گرانقدر افزوده باشیم .

از همراهی و نظر لطف شما سپاسگزاریم .