با سلام خدمت بازدید کنندگان گرامی

وبسایت در دست آماده سازی است و بزودی این روند به اتمام خواهد رسید ، از همراهی شما سپاسگزاریم

برای بستن ESC را بزنید

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

پایگاه تخصصی IE – صنایع در 3 بهمن 1398 به لطف خداوند متعال احداث  و در 22 بهمن 1398 با پشتیبانی علمی – آموزشی استاد ارجمند دانشگاه آزاد اسلامی کرج از جمله جناب آقای دکتر احمد حکیمی و همچنین با همکاری دکتر مبینا کردفروشانی  ،  دپارتمان مهندسان صنایع ایران و  کالج صنایعشو در راستای افزایش سطح علم و دانش دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع افتتاح و به بهره برداری رسید . در ادامه در تاریخ ۱ فروردین 1399 با برنامه نویسی گسترده دستخوش تغییراتی اساسی شد و توسط تیم پشتیبانی تا به امروز به طور مستمر در حال پایش ، برنامه نویسی و بهینه تر کردن عملکرد آن میباشد.

عزیزانی که پیش تر از آنان نام برده شد در پشت صحنه این وبسایت در تلاش در جهت تهیه  و گرداوری مطالب آموزشی در موضوعات مختلف هستند که در نهایت توسط تیم آموزشی پایگاه ما گزینش و توسط اینجانب ، محمد امین کردفروشانی ، نویسنده و گرداورنده پایگاه ، دستچین و طبقه بندی شده و برای شما مهندسان صنایع گرانقدر و سایر بازدید کنندگان محترم به نمایش گذاشته میشود .

رسالت اصلی پایگاه علمی – آموزشی ما ، ایجاد بستری مناسب برای ارتقای دانش مهندسان صنایع از دو منظر : درسی – تئوری و  عملی – نرم افزاری میباشد تا در کنار آموزش های تئوری ، مهندسان عزیز با نحوه استفاده از آنان در فضای واقعی صنعت که اغلب به صورت نرم افزار های معروف در این حوزه استفاده میشود ، آشنا شوند . در ادامه  در کنار این آموزش ها ،دانستنیها و مطالب آموزشی پر کاربرد در حوزه های مختلف صنعت را برای مشتاقان به کسب دانش های جدید به نمایش میگذاریم .

امیدواریم  مطالب و  آموزش های قرار گرفته در این پایگاه بتواند در  درجه  اول رضایت  خداوند یکتا  را بهمراه  داشته  باشد و در درجه بعدی توانسته باشیم خدمت و دانش مفیدی  به  شما  عزیزان گرانقدر افزوده باشیم .

از همراهی و نظر لطف شما سپاسگزاریم .

محمد امین کردفروشانی 

 بنده کوچک خداوند و نویسنده پایگاه آی ای صنایع

ارتباط با نویسنده : admin@ie-sanaye.ir

ارتباط با پشتیبانی : info@ie-sanaye.ir

آماده دریافت پیشنهادات ، انتقادات و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.