برای بستن ESC را بزنید

راهنمای پایگاه

در ابتدا خیر مقدم عرض میکنیم خدمت مهندسان صنایع و بازدید کننده گان گرامی .

این صفحه جهت آشنایی با بخش های مختلف پایگاه آماده شده است و حاوی توضیحاتی آموزشی و راهنمایی هایی درباره هر یک از قسمت ها میباشد تا شما با آگاهی بیشتری به مرور سرفصل ها بپردازید و قبل از آن باید اشاره کرد که  منوی  فهرست  مطالب  تنظیم  شده  است تا شما کاربران گرامی راحتر بتوانید  موضوع  مورد  نظر  خود  را در  میان  بیش  از 50 موضوع  قرار گرفته  در  سایت پیدا کنید . برای همین  پیشنهاد  میگردد  همیشه  از  منوی  فهرست  مطالب  که در سربرگ تمامی صفحات میباشد ، موضوع خود را دنبال کنید  و در آخر در صورت وجود هرگونه ابهام ، پیشنهاد و یا انتقاد خواهشمندیم از طریق ایمیل مشخص شده زیر ، با ما در ارتباط باشید.
ارتباط با پشتیبانی : info@ie-sanaye.ir

»» قانون کپی رایت پایگاه

جهت مشاهده به این صفحه مراجعه نمایید.

»» فروشگاه اینترنتی

به زودی این بخش افتتاح خواهد شد .

»» ویژه نامه هوش تجاری (BI)

هوش تجاری یا business intelligence از جمله جدیدترین ، کاربردی ترین و مهم ترین علوم و مهارت های عصر حاضر میباشد و سازمان های بزرگ بدون توجه به این مهارت و مزایای آن شاید یک ماه هم نتوانند دوام بیاورند! در واقع هوش تجاری مانند یک گوی جادوی است که به بسیاری از سوالات مدیران ارشد پاسخ های قطعی و با درصد اطمینان بسیار بالا میدهد ، از جمله اینکه شما در مقایسه با رقبایتان در چه وضعیتی هستید؟ ، جهت افزایش بهره وری و سود چه کار باید بکنید؟ ، از چه تصمیم و حوزه هایی سازمان شما باید دوری کند تا ضرر نکند؟ و …. . هوش تجاری با استفاده یک سری ابزار ها و تکنولوژی های پیشرفته که از جمله آنان استفاده تخصصی از برنامه نویسی با زبان پایتون  است ، اطلاعات خام و غیر ارزشمندی که از محیط و درون سازمان دریافت میکند را به اطلاعاتی حیاتی و گرانقدر برای مدیران ارشد و تصمیم گیرنده های استراتژیست سازمان تبدیل میکند و این برای سازمان ها و شرکت ها مانند سکوی پرتابی به سوی اوج بهره وری و سود آوری خواهد بود. مهندسان صنایع با توجه به پیش زمینه هایی که در طول یادگیری مهارت های تخصصی حوزه خودشان فرا میگیرند ، پس از مهندسان کامپیوتر و برنامه نویسان ، بهترین گروه های مهندسی هستند که میتوانند در این حوزه ورود کنند ؛ همچنین مهندسان صنایع  با کمک تفکر سیستمی خود ، به جرات میتوان گفت حتی قویتر از مهندسان کامپیوتر و برنامه نویسان میتوانند از این مهارت جدید و ضروری در جهان کسب و کار استفاده کنند. پایگاه تخصصی آی ای صنایع نیز با توجه به اهمیت و کاربرد این موضوع بر آن شد که صفحه آموزشی و مخصوص این مهارت آماده کند و مطالب و فایل های آموزشی مفید را جهت کسب آگاهی و آشنایی بیشتر مهندسان صنایع با این حوزه  در اختیار آنان قرار دهد.

»» مطالب مفید آموزشی

این  صفحه  شامل  مطالب  ارزشمند  و  کلیدی  در  رابطه  با حوزه  های مختلف  مهندسی  صنایع از جمله کنترل و تضمین کیفیت ، برنامه ریزی تولید ، مدیریت و کنترل پروژه و تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری و همچنین سایر حوزه های دیگر  می باشد که خارج از اقتضای این متن است   و همچنین  این  صفحه  شامل  فایل  های  آموزشی  و  کاربردی  بسیاری از  مباحث  مطرح در حوزه های یاد شده میباشد.

»» مجله فناوری

پایگاه ما در کنار آموزش های تدارک دیده شده در نظر دارد تا بازدیدکننده گان و مهندسان گرامی را با بخشی از فناوری ها و دانستنیهای مطرح جهان آشنا کند بدین منظور سعی کرده است با طراحی مجله فناوری بتواند قدری از این دنیای گسترده  دانش و نوآوری  و همچنین دانستنیهای این حوزه را به نمایش بگذارد . این صفحه دارای دو اسلایدر میباشد که اسلایدر اول ویدیو های منتخب این مجله و اسلایدر دوم مطالب منتخب است که این  اسلایدر شامل متون ، فایل های کوتاه  ویدویی و تصاویر میباشد . در ادامه صفحه هم از جدیدترین به قدیمی ترین مطالب و ویدیو های مربوط به این بخش را میتوانید مشاهده نمایید.

»» جزوات تخصصی

این  قسمت شامل  آموزش  دروس تخصصی است که  هم برای مهندسان صنایع  و  هم  برای  سایر دانشجویان گرامی  بسیار ضروری و مفید میباشد . شما با انتخاب آموزش مورد نظراتان به صفحه آموزشی آن منتقل میشوید. در صفحه آموزش دروس تخصصی یک سایدبار وجود دارد که از این طریق میتوانید درس مورد نظرتان را انتخاب و فایل های آموزشی آن را مشاهده و دریافت نمایید.