برای بستن ESC را بزنید

کپی رایت پایگاه

1. برنامه نویسی ، طراحی و محتوای آموزشی این وبسایت حاصل تلاش های شبانه روزی است و کپی برداری به هر شکل و به هر نحوه از طرح قالب و لوگوی این وبسایت طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای ، پیگرد قضایی به دنبال خواهد داشت.

2. مانند اکثر وبسایت های آموزشی ، پایگاه آی ای صنایع نیز با برخی از منابع علمی و آموزشی خود برای به اشتراک گذاشتن فایل ها و مطالب آموزشی آن ها در این پایگاه گفتگو های بسیاری داشته است  و  برای گرداوری و نگارش مطالب ، ساعت ها تلاش صورت گرفته است ، بنابراین کپی از متون و مطالب تنها با : ذکر مرجع و منابع ذکر شده در انتهای نوشته (در صورت وجود لینک در این قسمت ، حتما از آن باید ذکر شود)  و همچنین لینک این وبسایت مجاز است  و کپی از فایل های قرار گرفته در این وبسایت به غیر از فایل ها و مطالب قرار گرفته در قسمت فروشگاه اینترنتی ،  تنها با  : ذکر نام پدید آورندگان فایل ، نام و لینک کامل منابع و ذکر نام و لینک این وبسایت مجاز میباشد و در صورت عدم رعایت این موضوع ، گروه ما رضایت نداشته و با متخلف طبق قوانین قضایی جاری کشور برخورد میشود .

3. صاحبان اثر و نگارنده (گان) فایل ها ، ویدیو ها و مطالب قرار گرفته در این پایگاه ، در صورت عدم رضایت به هر دلیل  از بابت نشر محتوی آنان با وجود ذکر نام آنان و منبع مرجع فایل آنان باشند ، گروه آموزشی ما ضمن عذر خواهی از آنان ، جهت رفع مشکل از این عزیزان میخواهد این موضوع را به پشتیبانی پایگاه از طریق ارسال ایمیل ، ارسال پیام در پیام رسان تلگرام و یا ارسال دیدگاه در یکی از پست های این پایگاه با عنوان متن کپی رایت پایگاه آی ای صنایع ، اعلام لینک پست مورد تقاضا جهت حذف و ارائه اطلاعات بیشتر از بابت احراز صاحب واقعی اثر را برسانند .

ارتباط با پشتیبانی در پیام رسان تلگرام 

ایمیل پشتیبانی پایگاه: info@ie-sanaye.ir

 

با آرزوی بهترین ها برای شما دوستداران علم و صنعت .

محمد امین کردفروشانی

نویسنده پایگاه آی ای صنایع