در اینجا به بیان دوازده روش برای متقاعد کردن افراد به شراکت با شما و افزایش کاریزما و استفاده از روابط تجاری برای شروع کسب و کار میپردازیم .

⭐️ آدم ها تمایل دارند با کسانی کار کنند که دوستشان دارند.پس جوری رفتار کنید که دوستتان داشته باشند. مودب و صبور باشید.از زمختی،بی ادبی،ترش رویی و عجله کردن دوری کنید.

⭐️ مردم،جذب آدم هایی می‌شوند که سر حرفشان می‌ایستند.یعنی اگر قولی می‌دهید،دقیقا چیزی را که گفته اید،انجام دهید.آن را در همان زمان که گفته اید یا حتی زودتر انجام دهید.

⭐️ مردم به آدم های خوش قلب اعتماد می‌کنند.وقتی به آن ها توصیه ای می‌کنید که به آن ها بیشتر از خودتان سود می‌رسانید،به خوش قلبی تان ایمان می‌آورند.

⭐️ مردم تمایل دارند با آدم هایی کار کنند که در کارشان متخصص باشند. پس اول از همه احتیاج دارید تا در زمینه فعالیتتان از طریق تمرین،تحقیق،تعلیم،آموزش و مطالعه تخصص پیدا کنید.بعد،کاری می‌خواهید مثل مقاله نویسی،کتاب یا سخنرانی که مهارت هایتان را به مشتریان و شرکای تجاری بالقوه تان نشان دهد.

⭐️ مردم دوست دارند که سرمایه شان را در اختیار آدم های صادق،بااخلاق و درست قرار دهند.پس در مطالب بازاریابی تان و هیچ جای دیگر دروغ نگویید.همیشه راستگویی موثرتر است.

⭐️ مردم به اشخاصی گرایش دارند که از نظر ظاهری،گیرا باشند یا حداقل زننده نباشند.بنابراین تغذیه سالم داشته باشید.ورزش کنید.وزن تان را کنترل کنید.مرتب باشید.لباس مناسب بپوشید و به بهداشت فردی تان اهمیت دهید.

منبع متن : کانال کالج صنایعشو
توجه: کپی از مطالب و فایل ها تنها با مطالعه و رعایت  قانون کپی رایت پایگاه و پیگیری حقوق مولف مجاز است و با تخطی کننده قانون برخورد خواهد شد.