تاریخچه آی ای صنایع

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

پایگاه تخصصی IE – صنایع در 3 بهمن 1398 به لطف خداوند متعال احداث و در 22 بهمن 1398 با پشتیبانی علمی – آموزشی استاد ارجمند دانشگاه آزاد اسلامی کرج از جمله جناب آقای دکتر احمد حکیمی و همچنین با همکاری دکتر مبینا کردفروشانی ، دپارتمان مهندسان صنایع ایران و کالج صنایعشو در راستای افزایش سطح علم و دانش دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع افتتاح و به بهره برداری رسید . در ادامه در تاریخ ۱ فروردین 1399 با برنامه نویسی گسترده دستخوش تغییراتی اساسی شد و توسط تیم پشتیبانی تا به امروز به طور مستمر در حال پایش ، برنامه نویسی و بهینه تر کردن عملکرد آن میباشد.
عزیزانی که پیش تر از آنان نام برده شد در پشت صحنه این وبسایت در تلاش در جهت تهیه و گرداوری مطالب آموزشی در موضوعات مختلف هستند که در نهایت توسط تیم آموزشی پایگاه ما گزینش و توسط اینجانب ، محمد امین کردفروشانی ، نویسنده و گرداورنده پایگاه ، دستچین و طبقه بندی شده و برای شما مهندسان صنایع گرانقدر و سایر بازدید کنندگان محترم به نمایش گذاشته میشود .
رسالت اصلی پایگاه علمی – آموزشی ما ، ایجاد بستری مناسب برای ارتقای دانش مهندسان صنایع از دو منظر : درسی – تئوری و عملی – نرم افزاری میباشد تا در کنار آموزش های تئوری ، مهندسان عزیز با نحوه استفاده از آنان در فضای واقعی صنعت که اغلب به صورت نرم افزار های معروف در این حوزه استفاده میشود ، آشنا شوند . در ادامه در کنار این آموزش ها ،دانستنیها و مطالب آموزشی پر کاربرد در حوزه های مختلف صنعت را برای مشتاقان به کسب دانش های جدید به نمایش میگذاریم .
امیدواریم مطالب و آموزش های قرار گرفته در این پایگاه بتواند در درجه اول رضایت خداوند یکتا را بهمراه داشته باشد و در درجه بعدی توانسته باشیم خدمت و دانش مفیدی به شما عزیزان گرانقدر افزوده باشیم .

از همراهی و نظر لطف شما سپاسگزاریم .
محمد امین کردفروشانی
بنده کوچک خداوند و نویسنده پایگاه آی ای صنایع
ارتباط با نویسنده : admin@ie-sanaye.ir
ارتباط با پشتیبانی : info@ie-sanaye.ir
آماده دریافت پیشنهادات ، انتقادات و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم